זמן קריאה: 2 דקות

Green Joker

Green Joker

עולם ורוד רואים דרך עיניים אדומות ✊

קנאביס וסקס

מחקרים עדכניים שופכים אור על האופן שבו קאנביס יכול להשפיע על התנהגות מינית.
מחקר שפורסם בכתב העת Sexual Medicine מדגים שלגברים שמשתמשים בקאנביס יש תפקוד מיני טוב יותר ונהנים ממין יותר מגברים שמשתמשים בקנאביס רק לעתים רחוקות או אף פעם.
מחברי המחקר ראיינו 325 גברים, 71.4% מהם אמרו שהם משתמשים בקנאביס לפחות שש פעמים בשבוע. בממוצע, גברים אלה הציגו ביצועים טובים יותר במדד הבינלאומי לתפקוד זיקפה (IIEF) מאלה שמשתמשים בקאנביס שלוש עד חמש פעמים בשבוע, פעם או פעמיים בשבוע, או אף פעם לא. במילים אחרות, משתמשי קנאביס רגילים מקיימים יחסי מין בתדירות גבוהה יותר וחווים פחות בעיות מתפקוד מיני.
גברים שהשתמשו בקאנביס לעתים קרובות יותר דיווחו על אורגזמות חזקות יותר ועל שביעות רצון גדולה יותר מיחסי מין מאשר אלה שהשתמשו בו בתדירות נמוכה יותר.
למרות התוצאות הללו, המחברים מדגישים שאין לראות בקנאביס תרופה לבעיות בתפקוד המיני, ומתעקשים שהם פשוט מדווחים שיש קשר ברור בין שימוש גבוה יותר בקנאביס לבין שיפור במין. עם זאת, יש לזכור כי זהו אינו המחקר הראשון שמראה מגמה כזו.
לדוגמה, מאמר אחר שפורסם בכתב העת Sexual Medicine דיווח כי שני שלישים מהאנשים ששילבו קנאביס ומין חוו עלייה בעוצמת האורגזמה שלהם. עם זאת, 73.8% דיווחו שמריחואנה מגבירה את הסיפוק המיני שלהם.
מחצית מהנשים במחקר זה גם אמרו שהיה להן קל יותר להגיע לאורגזמה בעת שימוש בקנאביס. בקרב גברים, רק 11.4% אמרו את אותו הדבר, וזה לא מפתיע בהתחשב בכך שגברים בדרך כלל אינם זקוקים לעזרה כדי להגיע לאורגזמה.
עדות לכך ניתן לראות במחקר שנערך לאחרונה בהשתתפות חולדות זכרים, שהיו מכרסמים נורמליים ובריאים, אך סירבו להזדווג מסיבה כלשהי, גם כשהם מתמודדים עם נקבות רגישות מינית. עם זאת, לאחר טיפול באננדמיד (אנדוקנבינואיד ), מחצית מהזכרים הפנו לבסוף את תשומת לבם לנקבות והחלו להזדווג.
כמו תמיד, אי אפשר לומר בוודאות אם זה יעבוד עבור אנשים שחווים בעיות מיניות, אבל תמיד נחמד להיתקל במחקר שיש לו סוף טוב לחולדות מעבדה ואופטימיות למין האנושי שגם בתחום הזה הצמח יכול להביא שינוי.

שירות לקוחות
support@972vape.com

 האתר אינו מעודד צריכת קנאביס בכלל ובקרב קטינים בפרט, הגלישה באתר מותרת מגיל 21+. 
 

האתר מוצפן ומחזיק תעודת SSL.